Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dvigubas kištukinis lizdas (schuko), BRSN kanalui, baltas, RAL9016
| Ilgis (mm) | 137 |
| Plotis (mm) | 50 |
| Aukštis (mm) | 67 |
| Modelis | Kontaktligzda CEE 7/3 (F tips) |
| Šiuo metu perjungiantis į N neutralią padėtį | Ne |
| Apsauginis kontaktas | Zemējuma klipi |
| Aktyvių kaištelių skaičius (apvalus) | 2 |
| Su signaline lempa | Ne |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Modulinės konstrukcijos modulių skaičius | 2 |
| Fazių skaičius | 1 |
| Įspaudas / rodmuo | Nav |
| Jungties tipas | Cits |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Su vaikų apsauga | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Taip |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9016 |
| Metalo spalva | Ne |
| Permatomas | Ne |
| Užrakinamas | Ne |
| Išmetimo mechanizmas | Ne |
| Izoliuotas montavimas | Taip |
| Su funkcijos apšvietimu | Ne |
| Su orientacijos apšvietimu | Ne |
| Apsauga nuo per didelės įtampos | Ne |
| Apsauga nuo grandinės gedimo | Ne |
| Su miniatiūriniu saugikliu | Ne |
| Specialus energijos tiekimas | Nav īpaša barošanas avota |
| Montavimo metodas | Sienas kanāls |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Su ciklo praėjimo funkcija | Taip |
| Kilpų skaičius | 1 |
| Su įjungimo / išjungimo jungikliu | Ne |
| Sukamas centrinis įdėklas | Ne |
| Nominali srovė | 16 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Įrenginio plotis | 120 mm |
| Įrenginio aukštis | 50 mm |
| Įrenginio gylis | 61 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 61 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Su "Wi-Fi" signalo kartotuvu | Nē |
| Su įmontuotu "Bluetooth" garsiakalbiu | Nē |
| Sunkioms sąlygoms pagal VDE | Ne |
| Atitinka JK statybos taisyklių M dalį | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 252 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 145 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.073 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1026 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 318.512 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
