Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dvigubas rėmas 45×45 standartui, juodas, RAL9011
| Ilgis (mm) | 140 |
| Plotis (mm) | 81 |
| Aukštis (mm) | 30 |
| Gaubto plotis | 80 mm |
| Ilgis | 140 mm |
| Su atidarymu | 90 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 45 mm |
| Vienetų skaičius | 4 |
| Įrenginio tipas | Cits |
| Modelis | Gluds |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Melns |
| RAL numeris | 9011 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Iekšējais gulēšana |
| Bendras gaubtas | Taip |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.048 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.052 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 10 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.622 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1440 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 114.568 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |