Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dvigubas vienos dalies uždengimo laikiklis
| Ilgis (mm) | 30 |
| Plotis (mm) | 110 |
| Aukštis (mm) | 80 |
| Priedo tipas | Stiprinājuma detaļas/-komplekts |
| Medžiaga | Cits |
| Plotis | 110 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Gylis | 30 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.02 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.024 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 40 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 1.06 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1600 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1030 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 110.2 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
