Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dvipusis stulpelis 45x45mm, 700mm aukščio, natūralus aliuminis
| Ilgis (mm) | 700 |
| Plotis (mm) | 65 |
| Aukštis (mm) | 130 |
| Stulpo formos | Taisnstūra |
| Modelis | Divpusējs |
| Su iš anksto išvedžiotais laidais | Ne |
| Reguliuojamas | Ne |
| Kolonos aukštis | 650 mm |
| Kolonos aukštis | 650 mm |
| Stulpelio gylis, stulpo gylis | 130 mm |
| Stulpelio plotis | 68 mm |
| Naudojamų gaubtų skaičius | 2 |
| Gaubto plotis | 45 mm |
| Dangos gylis | 15 mm |
| Tvirtinimo tipas | Skrūvēšana |
| Kintanti vieta | Ne |
| Tinka montuoti prie lubų | Ne |
| Tinka montuoti ant grindų | Taip |
| Kabelio įeiga | Apakšā |
| Kiaurai prakišamas profilis | Taip |
| Instaliacijos kolonos medžiaga | Alumīnijs |
| Instaliacinės kolonos medžiagos kokybė | Cits |
| Behalogeninės instaliacinės kolonos medžiaga | Taip |
| Kolonos paviršius | Anodēts |
| Kolonos spalva | Alumīnijs |
| Gaubto medžiaga | Alumīnijs |
| Gaubto medžiagos kokybė | Cits |
| Behalogeninio gaubto medžiaga | Taip |
| Paviršiaus danga | Neapstrādāts |
| Gaubto spalva | Alumīnijs |
| Pertvarų skaičius | 2 |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 3600 mm² |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 128 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 63 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 700 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.7 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 770 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.716 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 20 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1030 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 99.32 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Surinkimo instrukcija (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |