Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dvivietis rėmelis, Berker B7, nerūdijantis plienas/matinis antracitas
| Ilgis (mm) | 9.6 |
| Plotis (mm) | 161 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Montavimo kryptis | Vertikāli |
| Horizontalių elementų skaičius | 1 |
| Vertikalių elementų skaičius | 2 |
| Su montavimo tinkleliu/rėmu | Ne |
| Lygiai montuojama instaliacija | Taip |
| Tinka grindų dėžei | Ne |
| Tinka sienos kanalui | Taip |
| Tinka lygiai montuojamai instaliacijai | Taip |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | Ne |
| Medžiaga | Metāls |
| Medžiagos kokybė | Nerūsējošais tērauds |
| Be halogeno | Taip |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Matēts |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Nerūsējošais tērauds |
| RAL numeris (gretimas) | 9022 |
| Permatomas | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Tvirtinimo tipas | Skavas montāža |
| Plotis | 95 mm |
| Aukštis | 161 mm |
| Gylis | 9.6 mm |
| Suprojektuotas plotas | 56 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 56 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 170 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.271 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.402 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |