Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Dvivietis rėmelis BR kanalui, dangtis 100 mm, raudonas
| Ilgis (mm) | 153 |
| Plotis (mm) | 101 |
| Aukštis (mm) | 12 |
| Gaubto plotis | 100 mm |
| Ilgis | 152 mm |
| Ertmės diametras | 48 mm |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Įrenginio tipas | Sienas kanāla kontaktligzda, 2 reizes |
| Modelis | Gluds |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Cits |
| RAL numeris | 3020 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Iekšējais gulēšana |
| Bendras gaubtas | Taip |
| Su etiketės vieta | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 5 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.04 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 5 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 0.24 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1260 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 85.48 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
