Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
El. energijos skaitiklis, 1F, 230V, AC, 80A, 2 moduliai, MODBUS MID
| Ilgis (mm) | 92 |
| Plotis (mm) | 36 |
| Aukštis (mm) | 67 |
| Matuoklio tipas | Elektronisks |
| Nominali srovė (In) | 80 A |
| Maks. srovė (Imax) | 80 A |
| Nominali įtampa (Un) N-L | 92 V |
| Nominali įtampa (Un) N-L | 276 V |
| Dažnio diapazonas | 45 Hz |
| Dažnio diapazonas | 65 Hz |
| Tikslumo klasė | B |
| Poliškumas | Vienfāzes |
| Kilovatvalandžių skaitiklio tarifinis modelis | Vairāki tarifi |
| Tarifo kontrolė | Iekšējais/ārējais |
| Apkrovos profilio matavimas | Ne |
| Išleidimo mechanizmas | Taip |
| Kalibruotas | Taip |
| Impulsinė išvestis | Optiskais |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Plotis | 36 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Aukštis | 92 mm |
| EEC40 parašas | Ne |
| Su blokavimo kodu | Ne |
| Bendras skaičius (skaitiklis) | 9 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 74 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.45 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 36 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.25 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 36 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.42 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 864 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1090 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 249.08 |
| Techninis priedas 3 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Produkto techninė informacija (eng) | Atsisiųsti čia |