Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Elektroninis komutacinis įdėklas, 1-klavišo jungiklis, tinka KNX, Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Modelis | Cits |
| Apkrovos tipas | Universāls |
| Pastotės įvestis | Taip |
| Šviesos vertės atmintis | Ne |
| Naudotinas su mygtuku | Taip |
| Naudotinas su judesio davikliu | Taip |
| Naudotinas su buvimo rodmeniu | Ne |
| Naudotinas su laiko jungikliu / laikmačiu | Ne |
| Naudotinas su perdavimo mygtuku | Taip |
| Naudotinas su infraraudonųjų spindulių mygtuku | Ne |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Paviršiaus apdorojimas | Cits |
| Permatomas | Ne |
| Nominali įtampa | 230 V |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 66 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 87 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.185 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.1 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 60 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 401 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 308 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 343 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.06 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1728 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |