Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Elektroninis komutacinis, relinis įdėklas, tinka ir KNX Radijas, Berker
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Montavimo gylis (mm) | 32 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements |
| Modelis | Relejs un HVAC relejs |
| Apkrovos tipas | Universāls |
| Pastotės įvestis | Taip |
| Šviesos vertės atmintis | Ne |
| Naudotinas su mygtuku | Taip |
| Naudotinas su judesio davikliu | Taip |
| Naudotinas su buvimo rodmeniu | Ne |
| Naudotinas su laiko jungikliu / laikmačiu | Ne |
| Naudotinas su perdavimo mygtuku | Taip |
| Naudotinas su infraraudonųjų spindulių mygtuku | Ne |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Spalva | Cits |
| Permatomas | Ne |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Kanalų skaičius | 1 |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar nagu |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 40 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 62 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.185 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 62 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.105 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |