Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Elektros skaitiklių montavimo plokštė, UniversN, 450×250 mm
| Ilgis (mm) | 120 |
| Plotis (mm) | 265 |
| Aukštis (mm) | 475 |
| Fazių skaičius | 3 |
| Praplėtimo dalis | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauga | Nav |
| Tinka maitinimo grandinės atjungikliui | Ne |
| Aukštis | 450 mm |
| Gylis | 58 mm |
| Plotis | 250 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 450 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.3 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 155 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.32 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 42 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1160 |
| Surinkimo instrukcija (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
