Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Fazių ir temperatūros relė, ST2, 3x230V
| Ilgis (mm) | 100 |
| Plotis (mm) | 22.5 |
| Aukštis (mm) | 80 |
| Elektrinės jungties tipas | Screw connection |
| Su nuimamais gnybtais | Ne |
| Galima vienfazio per maža įtampa | Ne |
| Galima trifazio per maža įtampa | Taip |
| Galima vienfazio per didelė įtampa | Ne |
| Su DC per mažos įtampos funkcija | Ne |
| Su DC per didelės įtampos funkcija | Ne |
| Su DC įtampos histerezės funkcija | Ne |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 1 |
| Plotis | 22.5 mm |
| Aukštis | 80 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 27 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.13 |
| Katalogas (eng) | Atsisiųsti čia |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |