Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Galios skyriklis su tikslia padėties indikacija, 3-polis, 125A, 6 mod.
| Ilgis (mm) | 86 |
| Plotis (mm) | 108 |
| Aukštis (mm) | 116 |
| Pagrindinio jungiklio versija | Taip |
| Kaip priežiūros / aptarnavimo jungiklio versija | Taip |
| Saugos jungiklio versija | Taip |
| Kaip avarinio sustabdymo versija | Ne |
| Vykdymas kaip atbulinės eigos jungiklio | Ne |
| Jungiklių skaičius | 1 |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC | 415 V |
| Nominali operacinė įtampa | 380 V |
| Nominali operacinė įtampa | 415 V |
| Nominali srovė Iu | 125 A |
| Nurodytoji pastovi srovė, AC 23, 400 V | 63 A |
| Nurodytoji pastovi srovė prie AC-21 400 V | 125 A |
| Nominali trumpam laikui numatyta srovė Icw | 2.5 kA |
| Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V | 28 kW |
| Perjungimo galia prie 400 V | 82 kW |
| Sąlygota nominali trumpo jungimosi srovė lq | 50 kA |
| Polių skaičius | 3 |
| Variklio pavara - pasirinktina | Ne |
| Integruota variklio pavara | Ne |
| Įtampos aktyvatorius pasirinktinai | Ne |
| Įrenginio konstrukcija | Iebūvēta ierīce fiksēta iebūvēta tehnika |
| Tinka montavimui ant žemės | Taip |
| Tinka priekiniam montavimui | Ne |
| Tinka priekiniam montavimui centre | Ne |
| Tinka paskirstymo plokštės instaliacijai | Taip |
| Tinka tarpiniam montavimui | Ne |
| Kontrolės elemento spalva | Melns |
| Užblokuojamas | Taip |
| Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 87 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.715 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 16 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 11.82 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 288 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 750 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
