Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas, 150-300 mm², 20/30×5/10 mm
| Ilgis (mm) | 45 |
| Plotis (mm) | 130 |
| Aukštis (mm) | 70 |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Magistralinės jungties storis | 10 mm |
| Magistralinės jungties plotis | 60 mm |
| Magistralinės jungties plotis | 60 mm |
| Su gnybtu | 41 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 300 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 3 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.4 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 3 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 125 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 145 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 1.21 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 900 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1200 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
