Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas, 50 mm², 12×5 mm
| Ilgis (mm) | 6 |
| Plotis (mm) | 2.5 |
| Aukštis (mm) | 1.5 |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Su gnybtu | 16.5 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 50 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 150 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 45 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.46 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 500 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 25 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 5000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 420 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
