Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Gnybtas šynai, 95-185 mm², 20/30×5/10 mm, Al
| Ilgis (mm) | 30 |
| Plotis (mm) | 70 |
| Aukštis (mm) | 40 |
| Magistralinės jungties storis | 5 mm |
| Magistralinės jungties storis | 10 mm |
| Su gnybtu | 38 mm |
| Maks. laidininko kryžminė sekcija | 185 mm² |
| Tinka apvalaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka sektoriaus laidininko jungčiai | Taip |
| Tinka kaip juostos laidininko jungtis | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 140 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.3 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 700 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 900 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
