Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Golf skydelio permatomas juostelės laikiklis
| Ilgis (mm) | 450 |
| Plotis (mm) | 260 |
| Aukštis (mm) | 15 |
| Modelis | Marķējuma sloksne/zīme |
| Plotis | 450 mm |
| Aukštis | 31 mm |
| Gylis | 0.2 mm |
| Montavimo padėtis | Laukā |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Spalva | Cits |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 450 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.02 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 15 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 455 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 15 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.15 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 15 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 470 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 2.35 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1035 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 117 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
