Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Greito prijungimo gnybtas, PE , 6 jungčių
| Ilgis (mm) | 34 |
| Plotis (mm) | 30 |
| Aukštis (mm) | 33 |
| Polių skaičius | 1 |
| Nominali srovė | 63 A |
| Jungties tipas | Skrūvju / atsperu skavas savienojums |
| Montavimo metodas | Fiksējama montāža |
| Įvesčių skaičius | 1 |
| Išvesčių skaičius | 5 |
| Tinka vientisoms šerdims | Taip |
| Naudingas su keleto gijų laidininkais | Taip |
| Laidininko skerspjūvis, įvestis | 25 mm² |
| Laidininko skerspjūvis, išėjimas | 1.5 mm² |
| Laidininko skerspjūvis, išėjimas | 4 mm² |
| Saugus kontaktas | Taip |
| Aukštis | 33 mm |
| Plotis | 30 mm |
| Gylis | 34 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 34 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 33 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.064 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 87 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 41 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.035 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 20 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 285 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 190 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 1.02 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 8000 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 91.8 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
