Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Grindinė dėžė EKQ06 200×200 grindų danga 28 mm, nerūdijantis plienas
| Ilgis (mm) | 200 |
| Plotis (mm) | 200 |
| Aukštis (mm) | 85 |
| Nominalus matmuo | 200 mm |
| Kasetės aukštis | 100 mm |
| Minimalus suprojektuotas gylis | 100 mm |
| Grindų tarpo dydis | 23 mm |
| Modelis | Kvadrāts |
| Medžiaga | Nerūsējošais tērauds |
| Kanalo išvadų skaičius | 1 |
| Kanalo išvado tipas | Grozāms |
| Kanalo išvado medžiaga | Nerūsējošais tērauds |
| Kanalo išvado spalva | Pelēks |
| Šasi dalis įrenginio puodeliams | Taip |
| Numatytas matmuo - ilgis | 200 mm |
| Su numatytu matmeniu | 200 mm |
| Įmontuotinų prietaisų skaičius | 6 |
| Įrenginio puodelių skaičius | 2 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 198 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 198 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 1.691 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.691 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 96 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 880 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 219.184 |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |
