Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Grindinė dėžė VE09 200×253, grindų danga 5 mm, poliamidas
| Ilgis (mm) | 275 |
| Plotis (mm) | 220 |
| Aukštis (mm) | 60 |
| Dangčio modelis | Taisnstūra |
| Įėjimų skaičius | 1 |
| Įrenginio puodelių skaičius | 3 |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 9 |
| Su kabelio išleidimo anga dangtelyje | Taip |
| Rakinamas dangtelis | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Gaubto medžiaga | Plastmasas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Su angos kilimu | Taip |
| Grindų tarpo dydis | 5 mm |
| Apsauginio rėmo kilimas | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7011 |
| Tinka patalpų įrenginiui | Taip |
| Tinka lauko įrenginiui | Ne |
| Tinka po grindimis einančiam kanalui | Taip |
| Tinka tuščiavidurims grindims | Taip |
| Tinka sumontuotoms dviguboms grindims | Taip |
| Tinka betono instaliacijai | Taip |
| Tinka kompiuterių kambarių grindims | Taip |
| Tinka šlapiam valymui | Ne |
| Išorinis plotis | 272 Millimetre |
| Numatytas matmuo - ilgis | 200 mm |
| Su numatytu matmeniu | 253 mm |
| Minimalus suprojektuotas gylis | 77 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 220 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 275 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.53 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 4 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 280 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.63 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 156 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 985 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 283.57 |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |