Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Grindinė dėžė VR06 apvali 234mm grindų danga 5 mm, poliamidas
| Skersmuo (mm) | 234 |
| Ilgis (mm) | 234 |
| Plotis (mm) | 234 |
| Aukštis (mm) | 60 |
| Dangčio modelis | Cits |
| Įėjimų skaičius | 1 |
| Įrenginio puodelių skaičius | 2 |
| Lizdo išvesčių su apsauginiu kontaktu skaičius | 6 |
| Su kabelio išleidimo anga dangtelyje | Taip |
| Rakinamas dangtelis | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Gaubto medžiaga | Plastmasas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Su angos kilimu | Taip |
| Grindų tarpo dydis | 5 mm |
| Apsauginio rėmo kilimas | Taip |
| Spalva | Pelēks |
| RAL numeris | 7011 |
| Tinka patalpų įrenginiui | Taip |
| Tinka lauko įrenginiui | Ne |
| Tinka po grindimis einančiam kanalui | Taip |
| Tinka tuščiavidurims grindims | Taip |
| Tinka sumontuotoms dviguboms grindims | Taip |
| Tinka betono instaliacijai | Taip |
| Tinka kompiuterių kambarių grindims | Taip |
| Tinka šlapiam valymui | Ne |
| Išorinis diametras | 234 mm |
| Suprojektuotas diametras | 215 mm |
| Minimalus suprojektuotas gylis | 77 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 235 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.98 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.98 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 4 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 265 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 3.92 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 144 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 795 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 180.7312 |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |