Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Grindinės dėžės aklė 263×263, grindų danga 12 mm, poliamidas
| Ilgis (mm) | 263 |
| Plotis (mm) | 263 |
| Aukštis (mm) | 65 |
| Dangčio modelis | Cits |
| Su kabelio išleidimo anga dangtelyje | Ne |
| Rakinamas dangtelis | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Gyvenamojo namo paviršiaus apsauga | Cits |
| Gaubto medžiaga | Plastmasas |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Su angos kilimu | Taip |
| Grindų tarpo dydis | 12 mm |
| Apsauginio rėmo kilimas | Taip |
| Spalva | Melns |
| RAL numeris | 9005 |
| Tinka patalpų įrenginiui | Taip |
| Tinka lauko įrenginiui | Ne |
| Tinka po grindimis einančiam kanalui | Taip |
| Tinka tuščiavidurims grindims | Taip |
| Tinka sumontuotoms dviguboms grindims | Taip |
| Tinka betono instaliacijai | Taip |
| Tinka kompiuterių kambarių grindims | Taip |
| Tinka šlapiam valymui | Ne |
| Išorinis plotis | 263 Millimetre |
| Numatytas matmuo - ilgis | 244 mm |
| Su numatytu matmeniu | 244 mm |
| Minimalus suprojektuotas gylis | 65 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.68 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 4 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 280 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 280 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.72 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 96 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 900 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 199.6288 |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |