Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Grindinis slankstelinis kanalas 20×83 mm, antracitas RAL9005
| Ilgis (mm) | 1000 |
| Plotis (mm) | 83 |
| Aukštis (mm) | 20 |
| Aukštis | 20 mm |
| Plotis | 83 mm |
| Ilgis | 1000 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 1440 mm² |
| Be halogeno | Taip |
| RAL numeris | 9005 |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 1 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 1000 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 83 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.337 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 15 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 270 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.337 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 15 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5.306 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 360 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 152.344 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |