Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Grindų termostatas su NO kontaktu, Berker B3/B7, matinis antracitas
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Šiluminis grįžtamasis ryšys | Sērija |
| Skirtuminė vertė | 1 K |
| Skirtuminė vertė | 1 K |
| Įskaitoma temperatūra | Ne |
| Jutiklio tipas | Bimetāls |
| Su ekranu | Ne |
| Kontakto tipas | Parasti atvērts kontakts (NO) |
| RAL numeris | 7016 |
| Aukštis | 71 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Temperatūros valdymo klasė (būdas) | I |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 101 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 82 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 86 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.259 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 98 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 89 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.288 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1280 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |