Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Nebegaminamas produktas
HDMI aukštos raiškos lizdas, Berker Arsys, šviesios bronzos matinis
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements ar centrālo pārseguma plāksni |
| Panaudojimas | HDMI |
| Atraminis žiedas | Taip |
| Su gaubtu nuo dulkių | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Išvesties kryptis | Taisni |
| Įspaudžiama etiketė | Bez norādes lauka |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Cits |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Bronza |
| RAL numeris (gretimas) | 3012 |
| Permatomas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Su magistralėmis / sankabomis | Taip |
| Tinka įvairioms jungtims | 1 |
| Įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Uždengtos jungtys | Taip |
| Padengtas gnybtas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK02 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 28.3 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 28 mm |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
