Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
HDMI aukštos raiškos lizdas, Berker K1, baltas blizgus
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pamatelements ar centrālo pārseguma plāksni |
| Panaudojimas | HDMI |
| Atraminis žiedas | Taip |
| Su gaubtu nuo dulkių | Ne |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | Ne |
| Kontakto tipas | Sieviete |
| Įspaudžiama etiketė | Bez norādes lauka |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Cits |
| Be halogeno | Ne |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Paviršiaus tipas | Spīdīgs |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Permatomas | Ne |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Su magistralėmis / sankabomis | Taip |
| Įtempimo atlaisvinimas | Ne |
| Uždengtos jungtys | Taip |
| Padengtas gnybtas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Smūgio stiprumas | IK05 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 28.3 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 18 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 59 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 77 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 78 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.006 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 81 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.067 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
