Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įdėklas skydui, 500×300 mm, 3×12 mod.
| Ilgis (mm) | 500 |
| Plotis (mm) | 300 |
| Aukštis (mm) | 90 |
| Plotis | 280 mm |
| Aukštis | 480 mm |
| Gylis | 500 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 455 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 490 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 280 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.179 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 40 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1750 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Išmatavimų brėžinys (.dwg) | Atsisiųsti čia |
