Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įdėklas skydui, 500×400 mm, 3×16 mod., System +C
| Ilgis (mm) | 490 |
| Plotis (mm) | 405 |
| Aukštis (mm) | 110 |
| Aukštis | 500 mm |
| Plotis | 400 mm |
| Gylis | 120 mm |
| DIN bėgių skaičius | 3 |
| Modulinių tarpų su vienu DIN bėgiu skaičius | 54 |
| Galimas praplėtimas | Ne |
| Su magistraline jungtimi | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 500 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.45 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 470 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 405 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 109 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 3.55 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 30 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1000 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
