Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įdėklas skydui, 800×500 mm, 5×22 mod., System +C
| Ilgis (mm) | 80 |
| Plotis (mm) | 500 |
| Aukštis (mm) | 800 |
| Aukštis | 800 mm |
| Plotis | 500 mm |
| Gylis | 80 mm |
| DIN bėgių skaičius | 5 |
| Modulinių tarpų su vienu DIN bėgiu skaičius | 110 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 500 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.825 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 500 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 6.412 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 30 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1500 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
