Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įleidžiamas plastikinis skydas su baltomis durelėmis, IP40, 1×22, Golf
| Ilgis (mm) | 97.5 |
| Plotis (mm) | 532 |
| Aukštis (mm) | 293 |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 22 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Taip |
| Su užraktu | Ne |
| Uždarymo tipas | Cits |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Suprojektuotas gylis | 72 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 257 mm |
| Suprojektuotas plotas | 498 mm |
| Vidinis gylis | 97.5 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Taip |
| Neutralus gnybtų blokas | Taip |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Aukštis | 293 mm |
| Plotis | 532 mm |
| Gylis | 97.5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 535 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.91 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 45 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1140 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |
