Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įleidžiamas plastikinis skydas su skaidriomis durelėmis, IP40, 1×4, Golf
| Ilgis (mm) | 22 |
| Plotis (mm) | 20 |
| Aukštis (mm) | 10 |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Eilučių skaičius | 1 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 4 |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Slēgts |
| Permatomas gaubtas / durys | Taip |
| Signalinės pravažiuojančios durys | Taip |
| Su užraktu | Ne |
| Uždarymo tipas | Cits |
| Korpuso medžiaga | Plastmasas |
| Suprojektuotas gylis | 72 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 189 mm |
| Suprojektuotas plotas | 170 mm |
| Vidinis gylis | 97.5 mm |
| Įžeminimo gnybtų blokas | Taip |
| Neutralus gnybtų blokas | Taip |
| DIN bėgiai | Taip |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Aukštis | 225 mm |
| Plotis | 204 mm |
| Gylis | 97.5 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 230 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.66 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 34 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 580 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 490 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 22.44 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 136 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1130 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |
