Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įleidžiamas skirstomasis + MM skydas FWU, 36 mod. IP30, Kl.II, 507x565x112 mm
| Ilgis (mm) | 125 |
| Plotis (mm) | 603 |
| Aukštis (mm) | 553 |
| Montavimo metodas | Iebūvējama/doba siena |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Durų tipas | Vienvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Nominali srovė (In) | 125 A |
| Aukštis | 553 mm |
| Plotis | 603 mm |
| Gylis | 125 mm |
| Suprojektuotas gylis | 112 mm |
| Vidinis gylis | 119 mm |
| Kabineto plokščių storis | 1 mm |
| Durų plokštės/dangčio storis | 1 mm |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Modulių skaičius | 72 |
| Eilučių skaičius | 3 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 24 |
| Jungės skylių skaičius | 4 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Kanalo įvesčių skaičius | 4 |
| Korpuso medžiaga | Tērauds |
| Paviršiaus apdorojimas | Pulvera pārklājums |
| Su montavimo plokšte | Taip |
| Tinka naudoti lauke | Ne |
| Tinka apsaugai nuo žaibo | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Saugos klasė | II |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Grandinės integralumas | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 605 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 560 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 11.8 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 620 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 565 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 11.86 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 10 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 720 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
