Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įleidžiamas skirstomasis skydas FWU, 180 mod., kl.II, 807x815x112 mm, IP30
| Ilgis (mm) | 125 |
| Plotis (mm) | 853 |
| Aukštis (mm) | 853 |
| Montavimo metodas | Iebūvējama/doba siena |
| Dangčio tipas | Durvis |
| Dangčio modelis | Ar griezumu |
| Durų tipas | Divvietīgs |
| Permatomas gaubtas / durys | Ne |
| Su užraktu | Ne |
| Aukštis | 853 mm |
| Plotis | 853 mm |
| Gylis | 125 mm |
| Suprojektuotas gylis | 112 mm |
| Vidinis gylis | 119 mm |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Eilučių skaičius | 5 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 36 |
| Galimas praplėtimas | Taip |
| Korpuso medžiaga | Tērauds |
| Su montavimo plokšte | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 130 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 860 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 860 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 25.6 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 165 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 865 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 885 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 25.64 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 7 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 865 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1035 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
