Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Instaliacinė dėžutė, p/t, montuojama į mūrą, 3-vietė, 50˚, Berker R8, raudona
| Ilgis (mm) | 64 |
| Plotis (mm) | 233.5 |
| Aukštis (mm) | 92.5 |
| Konstrukcijos tipas | Ierīces savienojuma kārba (apaļa/kvadrātveida) |
| Numatytas apsisukimo žiedas | Ne |
| Gali būti sujungtas | Ne |
| Ilgis | 233.5 mm |
| Plotis | 234 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Vidinis gylis | 52 mm |
| Įvairiems elektriniams įrengimams | 3 |
| Su varžtais | Ne |
| Korpuso parengimas iki angų | Taip |
| Stovo jungtis su tarpikliu | Taip |
| Patalpos maitinimas per vamzdžio antgalį | Taip |
| Maitinimo pro laiptuotą membraną stovas | Taip |
| Vamzdžio užfiksavimas | Ne |
| Neprivalomas vamzdžio užrakinimas | Ne |
| Įeitis pro galinę dalį | Ne |
| Be halogeno | Taip |
| Skaidri danga | Ne |
| Sandarinamas | Ne |
| Atsparus vėjui | Ne |
| Fiksuota gnybto padėtis | Ne |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | Ne |
| Specialus naudojimo būdas | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 226 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 84 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 61 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.118 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 430 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 210 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.119 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |