Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Instaliacinė dėžutė, p/t, montuojama į mūrą, 4-vietė,650˚, Berker R8, raudona
| Ilgis (mm) | 64 |
| Plotis (mm) | 304.5 |
| Aukštis (mm) | 92.5 |
| Montavimo metodas | Iebūvēts |
| Forma | Taisnstūra |
| Konstrukcijos tipas | Ierīces savienojuma kārba (apaļa/kvadrātveida) |
| Numatytas apsisukimo žiedas | Ne |
| Gali būti sujungtas | Ne |
| Ilgis | 304.5 mm |
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Vidinis gylis | 52 mm |
| Įvairiems elektriniams įrengimams | 4 |
| Su varžtais | Ne |
| Korpuso parengimas iki angų | Taip |
| Stovo jungtis su tarpikliu | Taip |
| Patalpos maitinimas per vamzdžio antgalį | Taip |
| Maitinimo pro laiptuotą membraną stovas | Taip |
| Vamzdžio užfiksavimas | Ne |
| Neprivalomas vamzdžio užrakinimas | Ne |
| Įeitis pro galinę dalį | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| Spalva | Sarkans |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| NEMA apsaugos laipsnis | 1 |
| Skaidri danga | Ne |
| Sandarinamas | Ne |
| Atsparus vėjui | Ne |
| Fiksuota gnybto padėtis | Ne |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | Ne |
| Specialus naudojimo būdas | Nav |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 297 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 84 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 61 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.184 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.18 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 333 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 82.94 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |