Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Išplenčiantis užspaudėjas, 4 poliai, 25/2×16 mm²
| Ilgis (mm) | 45.5 |
| Plotis (mm) | 102.4 |
| Aukštis (mm) | 65.9 |
| Polių skaičius | 4 |
| Nominali srovė | 80 A |
| Įvesčių skaičius | 7 |
| Išvesčių skaičius | 7 |
| Tinka vientisoms šerdims | Taip |
| Naudingas su keleto gijų laidininkais | Taip |
| Tinka plonos gijos laidininkams | Taip |
| Laidininko skerspjūvis, įvestis | 1.5 mm² |
| Laidininko skerspjūvis, įvestis | 25 mm² |
| Laidininko skerspjūvis, išėjimas | 1.5 mm² |
| Laidininko skerspjūvis, išėjimas | 16 mm² |
| Saugus kontaktas | Taip |
| Aukštis | 65.9 mm |
| Plotis | 82.4 mm |
| Gylis | 43 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 120 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 4 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 115 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 1.34 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 1728 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 750 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 346.6 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
