Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įtampos kontrolės relė, 48-276V, 2x1CO, 16A/AC1 kontaktai, Umax/Umin, 1 mod., AC
| Ilgis (mm) | 90 |
| Plotis (mm) | 17 |
| Aukštis (mm) | 64 |
| Elektrinės jungties tipas | Clip connection |
| Su nuimamais gnybtais | Ne |
| Reikalingas išorinis maitinimo tiekimas | Ne |
| 1 įtampos matavimo diapazonas | 48 V |
| 1 įtampos matavimo diapazonas | 276 V |
| Įtampos matavimo diapazono tipas | AC |
| Galima vienfazio per maža įtampa | Taip |
| Galima trifazio per maža įtampa | Ne |
| Galima vienfazio per didelė įtampa | Taip |
| Galima trifazio per didelė įtampa | Ne |
| Galima vienfazio histerezė | Ne |
| Galima trifazio histerezė | Ne |
| Su DC per mažos įtampos funkcija | Ne |
| Su DC per didelės įtampos funkcija | Ne |
| Su DC įtampos histerezės funkcija | Ne |
| Maks. leistinas aktyvavimo delsos laikas | 10 s |
| Maks. leistinas regresinės delsos laikas | 10 s |
| Įprastai uždarytų kontaktų skaičius | 1 |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 1 |
| Perjungimo kontaktų skaičius | 1 |
| Plotis | 17.6 mm |
| Aukštis | 90 mm |
| Gylis | 64 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 28 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 75 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.05 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Katalogas (eng) | Atsisiųsti čia |