Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Įžeminimo srovės kontrolės relė ELR 0.03-10A, uždelsimas 50% LED
| Ilgis (mm) | 70 |
| Plotis (mm) | 52.5 |
| Aukštis (mm) | 118 |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa Us, kai AC 50HZ | 230 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa Us, kai AC 50HZ | 230 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa Us, kai AC 60HZ | 230 V |
| Nominali kontrolės maitinimo įtampa Us, kai AC 60HZ | 230 V |
| Nominali gedimo srovė nuo / iki | 0.03 A |
| Nominali gedimo srovė nuo / iki | 30 A |
| Maks. aktyvavimo delsos laikas | 5000 ms |
| Reguliuojama delsa | Taip |
| Maks. nominali operacinė įtampa Ue | 230 V |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.245 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 65 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.245 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 36 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.2 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 864 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 243.8 |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |