Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Judesio jutiklis koridorinis 360° įleidž. 1NO 10A, IR, zona 30x5m, IP41, baltas
| Skersmuo (mm) | 85 |
| Ilgis (mm) | 85 |
| Plotis (mm) | 85 |
| Aukštis (mm) | 75.9 |
| Modelis | Kustības sensors |
| Jutiklio tipas | Pasīvais infrasarkanais |
| Su DALI sąsaja | Ne |
| Pastovi šviesos kontrolė | Ne |
| Šildymo, ventiliacijos, oro kondicionavimo sistemos valdymas | Ne |
| Priverstinis įjungimas/išjungimas | Ne |
| Priverstinis išjungimas | Ne |
| Gyvūnų zona | Ne |
| Apsauga nuo praslinkimo | Ne |
| Jungiamas į tinklą | Taip |
| Skenavimo kampas | 360 ° |
| Optimalus montavimo aukštis | 2.5 m |
| Laiptinės stebėjimas | Ne |
| Tarpsisteminis jungiklis | Ne |
| Maks. šoninis perdavimo diapazonas | 10 m |
| Maks. priekinis perdavimo diapazonas | 5 m |
| Tinka belaidžiam perdavimui | Ne |
| Nuotolinė operacija | Taip |
| Su nuotoliniu valdymu | Taip |
| Reguliuojamas atsakomosios vertės jautrumas | Taip |
| Reguliuojamos atsakomosios vertės apšvietimas | Taip |
| Su signaliniu įtaisu | Ne |
| Mokymo funkcija, skirta šviesumo vertės reakcijai | Taip |
| Užtamsinimo funkcija su užtamsinimo pagrindiniu elementu | Ne |
| Tinka montuoti prie lubų | Taip |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Antibakterinis apdorojimas | Ne |
| RAL numeris (gretimas) | 9010 |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Dažnio diapazonas | 50 Hz |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Min. įjungimo laikas | 2 s |
| Maks. darbinis ciklas | 60 min |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 360 ° |
| Horizontalus nustatymo kampas nuo / iki | 360 ° |
| Šviestuvo reakcijos vertė | 5 lx |
| Šviestuvo reakcijos vertė | 2000 lx |
| Maks. perjungimo galia | 2000 W |
| Maksimali perjungimo galia LED | 400 W |
| C apkrova | Ne |
| Temperatūros diapazonas | -5 °C |
| Temperatūros diapazonas | 45 °C |
| Pastotės įvestis | Taip |
| Aukštis | 76 mm |
| Gylis | 75.9 mm |
| Diametras | 85 mm |
| Suprojektuotas gylis | 78 mm |
| Suprojektuotas diametras | 68 mm |
| Suderinamas su "Apple HomeKit" | Ne |
| Suderinamas su "Google Assistant" | Ne |
| Suderinamas su "Amazon Alexa" | Ne |
| Galimas IFTTT palaikymas | Ne |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.18 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.18 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 30 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 445 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 5.875 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 720 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 999 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 141 |
| Techninė brošiūra (eng) | Atsisiųsti čia |
| Vartotojo vadovas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |