Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Jungiklis 3-jų pakopų su neutralia padėtimi, Berker
| Ilgis (mm) | 42 |
| Plotis (mm) | 71 |
| Aukštis (mm) | 71 |
| Montavimo gylis (mm) | 35 |
| Veikimo metodas | Pagrieziena poga |
| Laidyno sistema | Ķēde 0 - 1 - 2 - 3 |
| Be halogeno | Taip |
| Permatomas | Ne |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Tvirtinimo tipas | Montāža ar skrūvi |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 35 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 71 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 42 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.726 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 250 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 185 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.705 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 40 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 360 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 310 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 215 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 3.26 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
