Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Jungiklis modulinis, 1P 16A, su indikac.lempute
| Ilgis (mm) | 73 |
| Plotis (mm) | 17.5 |
| Aukštis (mm) | 83 |
| Perjungimo funkcija | Izslēgšanas slēdzis ar vadības lampu |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 2 |
| Polių skaičius | 2 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Minimali nominalioji įtampa | 230 V |
| Nominalus perjungimo pajėgumas | 0.338 kA |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 0.24 kA |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Taip |
| Kalotės spalva | Cits |
| Lempa | Gaismas diode |
| Lempos lizdas | Cits |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 68 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 108 |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
