Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Jungiklis modulinis 1P 32A, indikac.lempute,
| Svoris (neto) | 0.08 |
| ETIM klasė | EC001545 Sadales paneļa galvenais slēdzis |
| Perjungimo funkcija | Izslēgšanas slēdzis ar vadības lampu |
| Įprastai atvirų kontaktų skaičius | 2 |
| Polių skaičius | 2 |
| Nustatyta srovė | 32 A |
| Nustatyta įtampa | 230 V |
| Minimali nominalioji įtampa | 230 V |
| Nominalus perjungimo pajėgumas | 0.677 kA |
| Trumpo jungimosi sistemos išjungimo pajėgumas (lcw) | 0.48 kA |
| Įtampos tipas | Maiņstrāvas |
| Su signaline lempa | Taip |
| Kalotės spalva | Cits |
| Lempa | Gaismas diode |
| Lempos lizdas | Cits |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Suprojektuotas gylis | 68 mm |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 20 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 100 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.08 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 108 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 94 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 80 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 23 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.083 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 108 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 365 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 315 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 216 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.404 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 2592 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1014 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 250.696 |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
