Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Jungtis Wago 3P
| Ilgis (mm) | 75 |
| Plotis (mm) | 65 |
| Aukštis (mm) | 65 |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Nustatyta srovė | 25 A |
| Polių skaičius | 3 |
| Įvesčių skaičius | 1 |
| Išvesčių skaičius | 2 |
| Mechaninis kodavimas | Taip |
| Be halogeno | Taip |
| Didžiausias kontakto dalies atsparumas ilgalaikei temperatūrai | 85 °C |
| Max nuolatinės temperatūros stabilumo panaudojimas | 105 °C |
| Terminė apkrova | 0.106667 kWh |
| Paviršiaus apdailos kontaktai | Konservēti |
| Užterštumo laipsnis | 3 |
| Nepertraukiamumo rezistorius | 1 mOhm |
| Nominali įtampa Ue | 4 kV |
| Ilgis | 51 mm |
| Aukštis | 32.7 mm |
| Plotis | 30 mm |
| Paskirstytojo tipas | Sadales spaiļu bloks |
| Integruoto perjungimo tipas | Nav |
| Montavimo galimybė | Ar atsevišķu adapteri |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 50 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 60 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.023 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 10 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 225 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 90 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.269 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 320 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 390 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 290 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 9.24 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 6080 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 200.56 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |