Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kabelio sujungimo dėžutė
| Ilgis (mm) | 31 |
| Plotis (mm) | 31 |
| Aukštis (mm) | 15 |
| Montavimas šalia spintos | Ne |
| Montavimas po spinta | Taip |
| Maks. įvedamo kabelio kryžminė sekcija | 120 mm² |
| Aukštis | 324 mm |
| Plotis | 307 mm |
| Gylis | 149 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 318 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 312 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 154 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.48 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 36 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1200 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
