Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kabelių įvado uždengimas, 5 sekcijos, 175x1300x130 mm
| Svoris (neto) | 2.669 |
| ETIM klasė | EC000083 Pārejas vāka sekcija uzstādīšanas kanālam |
| Aukštis | 193 mm |
| Plotis | 1250 mm |
| Ilgis | 1300 mm |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Cits |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 1320 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.67 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 1320 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 2.67 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 20 |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
