Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kabelių įvado uždengimo kanalas, B300, RAL9010
| Ilgis (mm) | 153 |
| Plotis (mm) | 300 |
| Aukštis (mm) | 193 |
| Aukštis | 176 mm |
| Plotis | 300 mm |
| Ilgis | 300 mm |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Cits |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 193 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 153 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 300 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.95 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 320 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 195 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.89 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 60 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1020 |
| Techninis priedas 1 (lit) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
