Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kabelių tvirtinimo bėgelis, 1×25+4×16+20×10 mm
| Ilgis (mm) | 49 |
| Plotis (mm) | 247 |
| Aukštis (mm) | 24 |
| Plotis | 247 mm |
| Aukštis | 24 mm |
| Gylis | 49 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 790 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 30 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.2 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 550 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| Gamintojo atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
