Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kampinis adapteris su dugnu, 2-vietis, v/t., Berker S1, matinis antracitas
| Ilgis (mm) | 72.2 |
| Plotis (mm) | 151.1 |
| Aukštis (mm) | 80.1 |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Mājokļa bāze |
| Tinka modulinio buitinio įrenginio jungiklio programai | Ne |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Termoplastisks |
| Be halogeno | Taip |
| Paviršiaus apdorojimas | Lakots |
| Paviršiaus tipas | Mets |
| Spalva | Antracīts |
| RAL numeris (gretimas) | 7021 |
| Permatomas | Ne |
| Su įskaičiuotu gaubto rėmu | Ne |
| Su kanalo įeiga | Taip |
| Su kabelio įeiga | Taip |
| Su priveržimo jungties įeiga | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 80 mm |
| Įrenginio aukštis | 152 mm |
| Įrenginio gylis | 71 mm |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 1 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 85 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 135 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 0.13 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 1 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 175 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 110 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 95 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 0.16 |
| Pakuotės dydis 3 (perpakavimas) | 36 |
| Pakuotės dydis 3 ilgis (mm) | 600 |
| Pakuotės dydis 3 plotis (mm) | 400 |
| Pakuotės dydis 3 aukštis (mm) | 338 |
| Pakuotės dydis 3 bruto svoris (kg) | 6.14 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 720 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 1200 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1050 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 145.8 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |