Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kampinis kanalas, 2500mm, baltas 9010
| Ilgis (mm) | 1000 |
| Plotis (mm) | 40 |
| Aukštis (mm) | 40 |
| Aukštis | 40 mm |
| Plotis | 40 mm |
| Kojos ilgis | 40 mm |
| Ilgis | 2500 mm |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 800 mm² |
| Bazė su pertvara | Fiksēts |
| Nuolatinių pertvarų skaičius | 1 |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Taip |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Spalva | Balts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Ne |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2.5 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 40 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2500 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 180 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 14.482 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2600 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 950 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 329.64 |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |