Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalas 45×45 standarto instaliacijai, 50×100 mm, RAL9010
| Ilgis (mm) | 2000 |
| Plotis (mm) | 105 |
| Aukštis (mm) | 54 |
| Plotis | 105 mm |
| Gylis | 54 mm |
| Ilgis | 2000 mm |
| Gaubtų skaičius | 1 |
| Su gaminiu pateikiami dangteliai | Taip |
| Gaubto plotis 1 | 45 mm |
| Simetrinis | Ne |
| Stačiakampės konstrukcijos tipas | Ne |
| Medžiaga | Plastmasas |
| Medžiagos kokybė | Polivinilhlorīds (PVH) |
| Be halogeno | Ne |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapstrādāts |
| RAL numeris | 9010 |
| Apsauginė juostelė | Taip |
| Su kanalo sujungimu | Taip |
| Montavimo perforacija apačioje | Taip |
| Gaubtų montavimo metodas | Iekšējais gulēšana |
| Su kabelio fiksavimo sąvarža | Ne |
| Naudingoji kryžminė sekcija | 4694 mm² |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Smūgio stiprumas | IK07 |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 1 ilgis (mm) | 2000 |
| Pakuotės dydis 1 plotis (mm) | 105 |
| Pakuotės dydis 1 aukštis (mm) | 54 |
| Pakuotės dydis 1 bruto svoris (kg) | 2.398 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 16 |
| Pakuotės dydis 2 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 2 plotis (mm) | 260 |
| Pakuotės dydis 2 aukštis (mm) | 160 |
| Pakuotės dydis 2 bruto svoris (kg) | 19.184 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 432 |
| Pakuotės dydis 4 ilgis (mm) | 2045 |
| Pakuotės dydis 4 plotis (mm) | 800 |
| Pakuotės dydis 4 aukštis (mm) | 1640 |
| Pakuotės dydis 4 bruto svoris (kg) | 534.64 |
| Tipo patvirtinimas (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Archicad | Atsisiųsti čia |
| BIM objekto failas Revit | Atsisiųsti čia |