Mielai atsakysime į Jums aktualius klausimus.
Kanalo BKB viršutinė uždengimo dalis 250x85mm, lakštinis plienas
| Plotis | 244 mm |
| Ilgis | 1000 mm |
| Medžiagos storis | 3 mm |
| Kabelio išleidimo angos tipas | Nav |
| Dangčio modelis | Dzīvoklis |
| Reguliuojamas grindų dangos aukštis | 25 Millimetre |
| Dangtelio tvirtinimo užspaudimas | Nē |
| Pakuotės dydis 1 (MOQ) | 2 |
| Pakuotės dydis 2 (pakuotė) | 2 |
| Pakuotės dydis 4 (padėklas) | 60 |
| Katalogas (lit) | Atsisiųsti čia |
| Techninis priedas 1 (eng) | Atsisiųsti čia |
| CE atitikties deklaracija | Atsisiųsti čia |
